Konečné výsledky SPG Tour 2017

Vážení golfoví přátelé a příznivci SPG,

byl odehrán poslední turnaj naší Tour a s radostí Vám mohu oznámit, že se pátý ročník SPG Tour dle mnoha účastníků opravdu povedl. Ještě před představením vítězů mi dovolte, abych poděkoval všem partnerům a lidem, kteří se podíleli na celé Tour:

Best reality.cz, 4U design, Elixa/cestovní agentura, Canservice s.r.o, SUVENYRY.com, SOŠOU Kladno, Smarty drink.

Zvláštní poděkování Otakaru Peukertovi a Karlovi Ratajovi. Děkujeme!!! Dále bych chtěl poděkovat především Lubošovi Petrželovi za perfektní organizaci Tour i za jeho roli moderátora, ve které nás celou Tour ve velmi přátelské atmosféře provedl a nakonec i za podporu mé osoby.

Dovolte mi tedy, abych  představil celkové vítěze a samozřejmě jim pogratuloval:

V kategorii muži:
1. místo Radek Novák 43 b.
2. místo Aleš Petera 42 b.
3. místo Martin Diviš 40 b.

V kategorii ženy:
1. místo Iva Hlaváčová 51 b.
2. místo Irena Ahneová 43 b.
3. místo Petra Mádlová 42 b.

Celkovým vítězem Tour se stala a největší gratulace patří Ivě Hlaváčové, která vyhrála 2denní pobyt v hotelu Eisensteiner Hof v Bavorské Rudě. Ivo – gratulujeme!!!

Ještě jednou děkuji všem, ale největší poděkování patří Vám, hráčům a hráčkám, kteří jste svou účastí letošní SPG udělali takovou, jaká byla…

Lubomír Mareš

Konečné výsledky SPG Tour 2017
Poř. Jméno Klub HCP 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. body
SPG
MUŽI
1. NOVÁK Radek GSNKU 49 5 5 5 10 5 5 8 43
2. PETERA Aleš GCHOS 29,2 5 9 5 5 5 8 5 42
3. DIVIŠ Martin GSNKU 28 5 5 5 5 10 5 5 40
4. MAREŠ Lubomír GSNKU 34,5 5 5 5 5 5 5 5 5 40
5. KRISTOFOVIČ Vladimír GSNKU 14,5 10 5 5 5 5 5 35
MÁDL Jiří GSNKU 37 5 5 5 5 5 5 5 35
KRÁL Martin BEZ 45 8 5 8 5 9 35
6. MÁDL Vojtěch GSNKU 30,0 5 5 5 5 5 5 30
VLASÁK Josef GSNKU 34,8 5 5 5 5 5 5 30
HYSKÝ Radek GSNKU 41 5 5 5 5 5 5 30
DAJČ Tomáš GSNKU 17,7 5 5 5 5 5 5 30
7. BÍNA Marek GC Hostivař 27,7 5 5 5 5 5 25
POKORNÝ Marek YARDR 48 5 10 5 5 25
8. JELÍNEK Jan ČGK 23,4 5 5 8 5 23
ŽÁK Petr BEZ 44 9 9 5 23
9. FIEDLER Miroslav GSNKU 31,0 10 5 5 20
10. SMOLÍK Marek GSNKU 20,8 5 5 9 19
11. HÁJEK Milan GCBBS 21,7 5 5 5 15
NOVOTNÝ Jan GSNKU 54 5 10 15
HANAČÍK Ondřej GSNKU 20,1 5 5 5 15
12. MANTLÍK Matěj GSNKU 34,5 9 5 14
13. GURECKÝ Jiří GSNKU 18,1 8 5 13
14. SKLENÁŘ David GCHOS 35,8 5 5 10
NEJEDLÝ Vladimír GSNKU 32,1 5 5 10
PETERKA Michal GCHOS 27,1 5 5 10
SCHEJBAL Jiří BEZ 24,0 5 5 10
ŘÍHA Tomáš GKHNV 19,3 5 5 10
NEUBAUER Roman GCHKR 10,6 10 10
SOCHOR Miloslav GCBBS 23,3 5 5 10
PETRŽELA Lubomír GSNKU 15,0 5 5 10
ČECHLOVSKÝ Martin GSNKU 40 5 5 10
TICHÝ Radim KPOGA 54 5 5 10
ČEČETKA Marek GSNKU 54 10 10
15. SOCHOR Daniel BEZ 54 9 9 9
TUČEK Ivo BEZ 30,0 9 9
BOŘIL Martin MTHGC 24,0 9 9
16. LUKEŠ Martin KLPGO 18,0 8 8
17. ŠEDINA Petr GSNKU 27,9 5 5
PEUKERT Otakar GSNKU 54 5 5
PADEVĚT František GESGK 25,7 5 5
MARANIUS Josef GCBBS 22,8 5 5
VALENTA Michal CESGK 10,9 5 5
KRAUS Jiří GCMUP 20,5 5 5
HOCEK Martin KLPGO 18,4 5 5
HRUBÝ Ivan GKBOT 47 5 5
STUDECKÝ Tomáš BENAG 49 5 5
BERKA Rostislav GCHOD 32,6 5 5
MATĚJOVIČ Ivan GKBOT 30,4 5 5
ALTER Petr GKBOT 39 5 5
DRASLAR Jan GCBBS 20,4 5 5
HOŠEK Jiří GKBOT 28,6 5 5
PECH Jakub GSNKU 18,2 5 5
FARKAŠ Martin GCBER 28,4 5 5
HÁJEK Josef GCTEP 20,2 5 5
KODÝTEK Pavel BEZ 12,9 5 5
VOTAVA Jan GCBER 20,2 5 5
GAMBEL Robert MTHGC 12,7 5 5
JANČÍK Karel GKHNV 14,8 5 5
MÜLLER Jaroslav YARDR 19,4 5 5
BENNET David CESGK 12,3 5 5
SEKANINA Marek GCPAR 52 5 5
DOLEŽAL Ondřej GCKBR 40 5 5
DOLEŽAL Petr GCKBR 20,1 5 5
TESAŘ Jan CESGK 20,8 5 5
STOJÁNEK Zdeněk GCTLC 16,8 5 5
MAREK Dušan BEZ 54 5 5
PÚŽA Miroslav IGCMO 15,6 5 5
LOBL Radek GSNKU 54 5 5
PETR Michal GOHOS 20,8 5 5
PETR Dominik GOHOS 47 5 5
STRNAD Ivan LGCPY 20,3 5 5
MERTA Aleš BEZ 54 5 5
ŽENY
1. HLAVÁČOVÁ Iva YARDR 20,9 9 9 9 5 5 5 9 51
2. AHNEOVÁ Irena GSNKU 41 5 5 10 8 10 5 43
3. MÁDLOVÁ Petra GSNKU 37 5 5 5 9 5 5 8 42
4. POLÁKOVÁ Kateřina GC Erpet Praha 44 8 5 5 10 10 38
5. JELÍNKOVÁ Leona ČGK 21,4 10 5 5 5 5 5 35
6. SEKAVOVÁ Irena GCBBS 52 5 5 5 5 10 30
7. JUNGOVÁ Libuše GCHOS 32,6 5 9 5 5 24
8. SMOLÍKOVÁ Martina GSNKU 54 5 5 5 5 20
9. BROUČKOVÁ Martina YARDR 51 5 5 5 15
KADLEC Romana GC Black Bridge 54 5 5 5 15
10. STUDECKÁ Petra BENAG 26,9 8 5 13
SOCHOROVÁ Pavlína GCBBS 41 8 5 13
11. ŠEDINOVÁ Radmila GSNKU 23,5 5 5 10
MALÁ Milena GCHOS 38 5 5 10
PAUKOVÁ Hana GKBOT 17,8 10 10
PADEVĚTOVÁ Emma PGCGC 46 10 10
12. TESAŘOVÁ Simona CESGK 35 9 9
13. KEJMAROVÁ Jaroslava GKBOT 21,4 8 8
TRAN Thi Thanh Phuong PGCGC 30,5 8 8
14. ŠČEPÁNKOVÁ Nikola GCHOS 54 5 5
PŠENIČKOVÁ Hana GCHOS 19,5 5 5
ŠTOCHLOVÁ Hedvika GCHOS 29,0 5 5
DOLANSKÁ Milena GKBOT 27,8 5 5
KADLECOVÁ Jana GCHOD 32,5 5 5
GUTOVÁ Lenka CESGK 27,5 5 5
MATĚJOVIČOVÁ Alena GKBOT 21,6 5 5
SMETIVÁ Jana GKBOT 31,2 5 5
SCHEJBALOVÁ Zdenka GCBER 34,9 5 5
SMOLAGOVÁ Ilona GCTEP 36 5 5
KREJČÍ Hana YARDR 19,9 5 5
MARKOVÁ Dana BEZ 54 5 5